Dokumenty wymagane przez
Wydział Komunikacji
w następujących przypadkach:

Rejestracja pojazdu
sprowadzonego z zagranicy

Rejestracja pojazdu
używanego

Odbiór zatrzymanego
dowodu rejestracyjnego

Zgłoszenie zmian konstrukcyjnych lub danych technicznych

 

 
   

 

Strona główna  |  Stacja Kontroli Pojazdów  |  Warsztat  |  Sklep  |  Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta

Godziny otwarcia:
pon. - pt. 8:00 - 18:00
sob. 8:00 - 13:00

Adres:
 ul. Konfederacka 3
(narożnik ul. Grunwaldzkiej)
60-281 Poznań

Plan dojazdu (mapka)

  Telefon/Fax:
61 867 92 27

E-mail:
biuro@ams-frackowiak.pl

Wszystkich Klientów zapraszamy do Biura Obsługi Klienta, które poinformuje o dostępnych terminach napraw i przeglądów, przyjmie i wyda dokumenty pojazdu oraz udzieli wszelkich potrzebnych informacji na temat usług oferowanych przez AMS. Zapraszają Monika Stręk i Alicja Senger.

Nowości w AMS

Marzec 2010. Uruchomienie profesjonalnego serwisu klimatyzacji przy użyciu specjalistycznych przyrządów. Zapraszamy do warsztatu!

Marzec - Kwiecień 2010. Siódma edycja organizowanej co pół roku sezonowej akcji promocyjnej serwisu ogumienia AMS Przedsiębiorstwa Motoryzacyjnego. Promocja "Wiosna 2010" to rabat 10% na wszystkie usługi serwisu ogumienia. Więcej informacji na ten temat na stronie warsztatu.

Październik 2009. Warsztat samochodowy AMS zostaje wyposażony w specjalistyczne przyrządy do profesjonalnej obsługi układów klimatyzacji. Usługa serwisowania klimatyzacji zostanie wprowadzona do oferty warsztatu samochodowego AMS w pierwszym kwartale 2010 r.

Czerwiec 2007 - Maj 2008. Rozbudowa budynku AMS Przedsiębiorstwa Motoryzacyjnego o Biuro Obsługi Klienta z poczekalnią dla naszych Klientów. Do Biura przylega nowo urządzona sala konferencyjna.

Luty 2007. Uruchomienie terminala umożliwiającego naszym Klientom dokonywanie płatności za pomocą kart płatniczych.

Luty 2006. Przeniesienie witryny internetowej ams-frackowiak.pl na nowy serwer, połączone z jej wizualnym odświeżeniem.

Styczeń 2006. Ofertę naszego warsztatu samochodowego poszerzyliśmy o
 serwis ogumienia. Przy wykorzystaniu najnowocześniejszego sprzętu oferujemy usługi wymiany opon, wyważania kół samochodowych i pompowania opon azotem. Przygotowaliśmy również specjalny magazyn przeznaczony do przechowywania opon należących do naszych Klientów. Więcej informacji na ten temat tutaj.

Listopad 2005. Przyznanie naszej Firmie certyfikatu
Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2000 przez firmę audytorską Det Norske Veritas (DNV). Wdrożony system zarządzania jakością gwarantuje utrzymanie wysokiego poziomu świadczonych usług.

Wrzesień 2005. Oferta warsztatu AMS poszerzona została o usługi z zakresu profesjonalnych napraw układów wydechowych.

Lipiec 2005. AMS Przedsiębiorstwo Motoryzacyjne zostało laureatem konkursu „
Najlepsze w Polsce – The Best in Poland”. To prestiżowe wyróżnienie zostało nam przyznane przez naszych Klientów w III Edycji Konsumenckiego Konkursu Jakości Usług. Nagrodzono nas za zajęcie najwyższego miejsca w kategorii „badania techniczne samochodów”. Plebiscyt jest kontynuacją najpopularniejszego w Polsce konkursu konsumenckiego „Dobre bo Polskie”. Więcej informacji na ten temat tutaj.


Na tej stronie, poza informacjami o Firmie i o promocjach dla Klientów, udostępniamy Państwu także informacje dotyczące procedur oraz dokumentów wymaganych przez Wydział Komunikacji Urzędu Miasta Poznania, a także wysokości opłat w następujących przypadkach:

·     Rejestracja pojazdu sprowadzonego z zagranicy;
·     Rejestracja pojazdu używanego;
·     Odbiór zatrzymanego dowodu rejestracyjnego; 
·     
Zgłoszenie zmian konstrukcyjnych lub danych technicznych
.

W przytoczonych przypadkach konieczne jest przeprowadzenie specjalistycznego badania technicznego przez upoważnioną do tego jednostkę. Przeglądy takie wykonuje Stacja Kontroli Pojazdów AMS.

 

© mf 2003-2010

Strona główna  |  Stacja Kontroli Pojazdów  |  Warsztat  |  Sklep  |  Biuro Obsługi Klienta