Nowości w AMS

   
   

Dokumenty wymagane przez
Wydział Komunikacji
w następujących przypadkach:

Rejestracja pojazdu
sprowadzonego z zagranicy

Rejestracja pojazdu
używanego

Odbiór zatrzymanego
dowodu rejestracyjnego

Zgłoszenie zmian konstrukcyjnych lub danych technicznych

 

 

Plan sytuacyjny

 

Strona główna  |  Stacja Kontroli Pojazdów  |  Warsztat  |  Sklep  |  Biuro Obsługi Klienta

informacje AMS - Najlepsze w Polsce


Nowości w AMS

Grudzień 2008. Czwarta edycja organizowanej co pół roku sezonowej akcji promocyjnej serwisu ogumienia AMS Przedsiębiorstwa Motoryzacyjnego. Promocja "Jesień 2008" to rabat 10% na wszystkie usługi serwisu ogumienia. Więcej informacji na ten temat na stronie warsztatu.

Czerwiec 2007 - Maj 2008.
Rozbudowa budynku AMS Przedsiębiorstwa Motoryzacyjnego o Biuro Obsługi Klienta z poczekalnią dla naszych Klientów. Do Biura przylega nowo urządzona sala konferencyjna.

Luty 2007. Uruchomienie nowoczesnego i szybkiego terminala umożliwiającego naszym Klientom dokonywanie płatności za pomocą kart płatniczych.

Luty 2006. Przeniesienie witryny internetowej ams-frackowiak.pl na nowy serwer, połączone z jej wizualnym odświeżeniem.

Styczeń 2006. Ofertę naszego warsztatu samochodowego poszerzyliśmy o
serwis ogumienia. Przy wykorzystaniu najnowocześniejszego sprzętu oferujemy usługi wymiany opon, wyważania kół samochodowych i pompowania opon azotem. Przygotowaliśmy również specjalny magazyn przeznaczony do przechowywania opon należących do naszych Klientów. Więcej informacji na ten temat tutaj.

Listopad 2005. Przyznanie naszej Firmie certyfikatu
Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2000 przez firmę audytorską Det Norske Veritas (DNV). Wdrożony system zarządzania jakością gwarantuje utrzymanie wysokiego poziomu świadczonych usług.

Wrzesień 2005. Oferta warsztatu AMS poszerzona została o usługi z zakresu profesjonalnych napraw układów wydechowych.

Lipiec 2005. AMS Przedsiębiorstwo Motoryzacyjne zostało laureatem konkursu „
Najlepsze w Polsce – The Best in Poland”. To prestiżowe wyróżnienie zostało nam przyznane przez naszych Klientów w III Edycji Konsumenckiego Konkursu Jakości Usług. Nagrodzono nas za zajęcie najwyższego miejsca w kategorii „badania techniczne samochodów”. Plebiscyt jest kontynuacją najpopularniejszego w Polsce konkursu konsumenckiego „Dobre bo Polskie”. Więcej informacji na ten temat tutaj.


Na tej stronie, poza informacjami o Firmie i o promocjach dla Klientów, udostępniamy Państwu także informacje dotyczące procedur oraz dokumentów wymaganych przez Wydział Komunikacji Urzędu Miasta Poznania, a także wysokości opłat w następujących przypadkach:

·     Rejestracja pojazdu sprowadzonego z zagranicy;
·     Rejestracja pojazdu używanego;
·     Odbiór zatrzymanego dowodu rejestracyjnego; 
·     
Zgłoszenie zmian konstrukcyjnych lub danych technicznych
.

W przytoczonych przypadkach konieczne jest przeprowadzenie specjalistycznego badania technicznego przez upoważnioną do tego jednostkę. Przeglądy takie wykonuje Stacja Kontroli Pojazdów AMS.

 

© mf 2003-2009

Strona główna  |  Stacja Kontroli Pojazdów  |   Warsztat  |  Sklep  |   Informacje  |   Kontakt